Пионир Чоколадо со цел лешник 285гр

285 g
155,00 ден

Pionir Lesnik чоколадо со лешници

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA34813

Опис

Pionir Lesnik чоколадо со лешници

Дополнителни информации

Тежина 285 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пионир Чоколадо со цел лешник 285гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *