Пионир Лешник чоколадо 100гр

100 g
55,00 ден

Pionir Lesnik чоколадо со лешници

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA17343

Опис

Pionir Lesnik чоколадо со лешници

Дополнителни информации

Тежина 100 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пионир Лешник чоколадо 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *