Пионир Лешник чоколадо 100гр

100 g
55,00 ден

Pionir Lesnik чоколадо со лешници

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA17343

Опис

Pionir Lesnik чоколадо со лешници

Дополнителни информации

Тежина 100 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пионир Лешник чоколадо 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *