Пивка Печена пилешка шунка 350гр

350 g
140,00 ден

Pivka Пилешка печена шунка

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA35193

Опис

Pivka Пилешка печена шунка

Дополнителни информации

Тежина 350 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пивка Печена пилешка шунка 350гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *