Пивка Пилешки коктел виршли 500гр

500 g
79,00 ден

Pivka Пилешки виршли

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA35192

Опис

Pivka Пилешки виршли

Дополнителни информации

Тежина 500 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пивка Пилешки коктел виршли 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *