Подравка Алпска супа 4 порции

64 g
55 ден

Alpska supa 64g

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA11098

Опис

Нутритивни информации
Енергетска вредност: 359 kcal / 1509 kJ
11 g маст
– заситени масни киселини 5,9 g
Јаглехидрати 51 g
– шеќери 12 g
Влакната 3,2 g
13 g Протеини
Сол 15,5 g

На 100 g производ
Извор: Подравка д.д.

Дополнителни информации

Тежина 64 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Подравка Алпска супа 4 порции”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *