Подравка Благ ајвар 550гр

550 g
245,00 ден

Podravka Благ ајвар

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA11167

Опис

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Да се чува заштитено од директна светлина. По отворањето, чувајте го во фрижидер до 10 дена.
Времетраење: 24 месеци
Пакување: 550g

Состојки
Печени пиперки (82%), печен модар патлиџан (8%), растително масло, кујнска сол, шеќер, лути феферони

Дополнителни информации

Тежина 550 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Подравка Благ ајвар 550гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *