Подравка Благ ајвар 550гр

550 g
245,00 ден

Podravka Благ ајвар

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA11167

Опис

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Да се чува заштитено од директна светлина. По отворањето, чувајте го во фрижидер до 10 дена.
Времетраење: 24 месеци
Пакување: 550g

Состојки
Печени пиперки (82%), печен модар патлиџан (8%), растително масло, кујнска сол, шеќер, лути феферони

Дополнителни информации

Тежина 550 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Подравка Благ ајвар 550гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *