Подравка Чај од камилица 20 кесички

20 g
47,00 ден

Podravka 20 кесички чај од камилица. 20 грама.

Има на залиха

Категорија: , ,
Шифра: ZMA21889

Опис

Подготовка
Потопете го филтерот со 250 ml врела вода и покријте го. Отстранете го филтерот после 5 минути. Засладете по желба.

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Да се чува на суво место
Времетраење: 18 месеци неизвалкано, 24 месеци во аромата
Пакување: 20 филтер кеси од 1 g / net 20 g

Состојки
Цвет од камилица.

Дополнителни информации

Тежина 20 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Подравка Чај од камилица 20 кесички”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *