Подравка Чај од коприва 20 кесички

30 g
65,00 ден

Podravka 20 кесички чај од коприви. 30 грама.

Нема на залиха

Категорија: , ,
Шифра: ZMA35757

Опис

Подготовка
Потопете го филтерот со 200 ml врела вода и покријте го. По 8 минути, извадете го филтерот. Засладете по желба.

Чувајте на суво место.
Времетраење: 18 месеци.
Пакување: 20 филтер кеси од 1,5 g / net 30 g

Состојки
Лист од коприва

Дополнителни информации

Тежина 30 g
Suppliers za lot expiry

Podravka Подравка дооел

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Подравка Чај од коприва 20 кесички”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *