Подравка Чај од нане 20 кесички

30 g
59,00 ден

Podravja 20 кесички чај од нане. 30 грама.

Има на залиха

Категорија: , ,
Шифра: ZMA17765

Опис

Подготовка
Потопете го филтерот со 200-300 мл врела вода и покријте го. Отстранете го филтерот после 5 минути. Засладете по желба.

Чувајте на суво место.
Времетраење: 24 месеци.
Пакување: 20 филтер кеси од 1,5 g / net 30 g

Состојки
Листа од мента

Дополнителни информации

Тежина 30 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Подравка Чај од нане 20 кесички”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *