Подравка Црвен грав во конзерва 400гр

400 g
87,00 ден

Podravka Crven grav 400gr

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA11128

Опис

Podravka Crven grav 400gr

Дополнителни информации

Тежина 400 g
Suppliers za lot expiry

Podravka Подравка дооел

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Подравка Црвен грав во конзерва 400гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *