Подравка Џем од аронија 370гр

370 g
85,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA30753

Дополнителни информации

Тежина 370 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Подравка Џем од аронија 370гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *