Подравка Џем од брусница 440гр

440 g
127,00 ден

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA30752

Дополнителни информации

Тежина 440 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Подравка Џем од брусница 440гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *