Подравка Џем од шипка 380гр

380 g
80,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA29737

Дополнителни информации

Тежина 380 g
Suppliers za lot expiry

Podravka Подравка дооел

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Подравка Џем од шипка 380гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *