Подравка Домашна месна супа 4 порции

70 g
48,00 ден

Podravka Домашна месна супа

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA11094

Опис

Podravka Домашна месна супа

Дополнителни информации

Тежина 70 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Подравка Домашна месна супа 4 порции”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *