Подравка Француска супа 4 порции

39,00 ден 33,00 ден

Вкусната Француска супа е бистра и кревка, збогатена со одбрани парчињана сушено говедско месо и тестенини во облик на школка. Со многу сецкани коренести зеленчуци, кои совршено ја надополнуваат елеганцијата на месните вкусови. Уживајте во Француска супа која е без засилувачи на вкус.

Шифра: ZMA11093 Категорија: Ознаки: ,
Прикажи ги сите резултати