Подравка Говедска коцка за супа 10гр

10 g
10,00 ден

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA11505

Дополнителни информации

Тежина 10 g
Suppliers za lot expiry

Podravka Подравка дооел

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Подравка Говедска коцка за супа 10гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *