Подравка Говедски гулаш 300гр

300 g
135,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA11122

Опис

Нутритивни информации:
Енергетска вредност: 112 kcal / 470 kJ
Масти 6,9 g
– заситени масни киселини 3.4 g
Јаглехидрати 1,8 g
– шеќери 1.4G
11 g Протеини
Сол 1,5 g
Извор: Подравка д.д. 100 g на производот

Дополнителни информации

Тежина 300 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Подравка Говедски гулаш 300гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *