Попуст!
-9%

Подравка Грашок во конзерва 400гр

400 g
39,00 ден 43,00 ден

Podravka Grasok 400gr

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA11156

Опис

Нутритивни информации:
Енергетската вредност од 82 kcal / 343 kJ
Масти 0,9 g
– заситени масни киселини 0.2 g
Јаглехидрати 8,1 g
– шеќери 1,8 g
5.4 g Протеини
Сол 0,7 g
Извор: Подравка д.д. 100 g на производот

Дополнителни информации

Тежина 400 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Подравка Грашок во конзерва 400гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *