Подравка Коцка од зеленчук за супа 10гр

10 g
9,00 ден

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA11474

Дополнителни информации

Тежина 10 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Подравка Коцка од зеленчук за супа 10гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *