Подравка Леќа во конзерва 400гр

400 g
49,00 ден

Podravka Leka vo konzerva 400gr

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA34984

Опис

Podravka Leka vo konzerva 400gr

Дополнителни информации

Тежина 400 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Подравка Леќа во конзерва 400гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *