Подравка Lino Кашичка за бебиња со јаболко 130гр

130 g
46,00 ден

Лино храна за бебиња

Има на залиха

Опис

Лино храна за бебиња

Дополнителни информации

Тежина 130 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Подравка Lino Кашичка за бебиња со јаболко 130гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *