Подравка Lino Кашичка за бебиња со јаболко и банана 190гр

190 g
69,00 ден

Има на залиха

Дополнителни информации

Тежина 190 g
Suppliers za lot expiry

Podravka Подравка дооел

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Подравка Lino Кашичка за бебиња со јаболко и банана 190гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *