Подравка Lino Кашичка за бебиња со овошје и ориз 190гр

190 g
65 ден

Лино храна за бебиња

Има на залиха

Опис

Лино храна за бебиња

Дополнителни информации

Тежина 190 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Подравка Lino Кашичка за бебиња со овошје и ориз 190гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *