Подравка Lino Кашичка за бебиња со праска 190гр

190 g
45,00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина 190 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Подравка Lino Кашичка за бебиња со праска 190гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *