Подравка Шлаг крема со вкус на ванила 45гр

45 g
29 ден

Podravka шлаг крема со вкус на ванила

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA11176

Опис

Podravka шлаг крема со вкус на ванила

Дополнителни информации

Тежина 45 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Подравка Шлаг крема со вкус на ванила 45гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *