Подравка Тестенини со 4 сирења 2 порции

160 g
99,00 ден

Podravka Talianetta тестенини со 4 сирења содржат Пармезан, Гауда, Чедар и Моцарела како совршено надополнување на оваа интензивна комбинација, а во друштво на вкусни спирала тестенини кои го прават оброкот неодолив.

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA11202

Опис

Нутритивни информации:
Енергетска вредност: 409 kcal / 1721 kJ
Масти 13 g
– заситени масни киселини 8.2 g
Јаглехидрати 58 g
– шеќери 8,8 g
Влакна 4,1 g
13 g Протеини
Сол 3,5 g
Извор: Подравка д.д. 100 g на производот

Дополнителни информации

Тежина 160 g
Suppliers za lot expiry

Podravka Подравка дооел

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Подравка Тестенини со 4 сирења 2 порции”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *