Подравка Ванилин шеќер 4+1

50 g
20,00 ден

Podravka ванилин шеќер 4+1 (5х10гр=50гр)

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA19701

Опис

Состојки
шеќер, арома (ванила)
Начин на чување: на суво и ладно место.
Времетраење: 12 месеци.
Пакување: 10 g торба.

Хранливи информации
Енергетска вредност: 395 kcal / 1677 kJ
јаглехидрати 99g
– шеќери 99 g
Извор: Подравка д.д. 100 g на производот

Дополнителни информации

Тежина 50 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Подравка Ванилин шеќер 4+1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *