Подравка Виенска (Бечка) супа 4 порции

62 g
49,00 ден

Подраавка Виенска супа (Podravka Becka supa) е убава бистра супа со домашен вкус со парчиња сецкан коренаст зеленчук. Единственоста на виенската супа се карактеризира со кнедли од црн дроб кнедли, зачинетети на посебен начин и тестенини во форма на ѕвезди. Виенската супа не содржи засилувачи за вкус.

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA11164

Опис

Подраавка Виенска супа (Podravka Becka supa) е убава бистра супа со домашен вкус со парчиња сецкан коренаст зеленчук. Единственоста на виенската супа се карактеризира со кнедли од црн дроб кнедли, зачинетети на посебен начин и тестенини во форма на ѕвезди. Виенската супа не содржи засилувачи за вкус.

Дополнителни информации

Тежина 62 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Подравка Виенска (Бечка) супа 4 порции”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *