Полар Лиснати погачици со урда 500гр (Замрзнато)

500 g
67,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA20422

Дополнителни информации

Тежина 500 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Полар Лиснати погачици со урда 500гр (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *