Полар Лиснати погачици со вкус на пица 500гр (Замрзнато)

500 g
75,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA14633

Дополнителни информации

Тежина 500 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Полар Лиснати погачици со вкус на пица 500гр (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *