Полар Лиснати правоаголници 480гр (Замрзнато)

480 g
62,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA14626

Дополнителни информации

Тежина 480 g
Suppliers za lot expiry

Добавувачи во готово

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Полар Лиснати правоаголници 480гр (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *