Полимарк Благ кечап 1кг

1 kg
119,00 ден

Polimark благ кечап.

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA16671

Опис

Енергетската вредност од 77 kcal / 322 kJ
Протеин 1,1 g
Јаглехидрати 17,8 g
Масти 0.1g

Дополнителни информации

Тежина 1000 g
Suppliers za lot expiry

Kolid S Колид С Тим

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Полимарк Благ кечап 1кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *