Полимарк Благ кечап 500гр

500 g
68,00 ден

Polimark благ кечап.

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA16660

Опис

Енергетската вредност од 77 kcal / 322 kJ
Протеин 1,1 g
Јаглехидрати 17,8 g
Масти 0.1g

Дополнителни информации

Тежина 500 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Полимарк Благ кечап 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *