Полимарк Лут кечап 500гр

500 g
69,00 ден

Polimark лут кечап.

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA16661

Опис

Енергетската вредност од 65 kcal / 272 kJ
Протеин 1,2 g
Јаглехидрати 14,8 g
Масти 0.1g

Дополнителни информации

Тежина 500 g
Suppliers za lot expiry

Kolid S Колид С Тим

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Полимарк Лут кечап 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *