Полимарк Мајонез 100мл

100 g
21,00 ден

Polimark Majonez Delikates

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: KOL7727

Опис

Нутритивни информации:
Енергетската вредност од 705 kcal / 2902 kJ
Протеин 1,1 g
Јаглехидрати 2,6 g
Масти 77 g

Дополнителни информации

Тежина 100 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Полимарк Мајонез 100мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *