Полимарк Мајонез 100мл

100 g
21,00 ден

Polimark Majonez Delikates

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: KOL7727

Опис

Нутритивни информации:
Енергетската вредност од 705 kcal / 2902 kJ
Протеин 1,1 g
Јаглехидрати 2,6 g
Масти 77 g

Дополнителни информации

Тежина 100 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Полимарк Мајонез 100мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *