Полимарк Мајонез 50мл

10,00 ден

Polimark Majonez Delikates

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA16672

Опис

Нутритивни информации:
Енергетската вредност од 706 kcal / 2955 kJ
Протеин 1,1 g
Јаглехидрати 2,6 g
Масти 76,8 g

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Kolid S Колид С Тим

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Полимарк Мајонез 50мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *