Попуст!
-26%

Полимарк Мајонез 650мл

79,00 ден 107,00 ден

Polimark Majonez Delikates 600ml + 50ml gratis

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA16680

Опис

Нутритивни информации:
Енергетската вредност од 706 kcal / 2955 kJ
Протеин 1,1 g
Јаглехидрати 2,6 g
Масти 76,8 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Полимарк Мајонез 650мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *