Полимарк Сенф 250гр

250 g
45,00 ден

Polimark фин сенф од 250 грама во тегла.

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA28998

Опис

Polimark фин сенф од 250 грама во тегла.

Дополнителни информации

Тежина 250 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Полимарк Сенф 250гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *