Полимарк Сенф (туба) 500гр

500 g
74,00 ден

Polimark фин сенф од 500 грама во туба.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31101711

Опис

Polimark фин сенф од 500 грама во туба.

Дополнителни информации

Тежина 500 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Полимарк Сенф (туба) 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *