Потаж од морков со ѓумбир 350мл

59 ден

Состојки: вода, морков, ѓумбир, компир, зелка, тиквица, сол. Производот е пастеризиран и не содржи алергени, прехранбени бои и конзерванси. Нутритивни вредности: Енергетска вредност на 100гр производ 81KJ, Вкупно масти: 0.1g од кои заситени 0g; јаглехиграти 4.1g од кои шеќери, 1.7g, протеини 0.5g; сол 0.5гр.

Категорија: ,
Шифра: LLG10133

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Потаж од морков со ѓумбир 350мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *