Predo Бебешки пелени бр.4 (7-18кг) 60 парчиња

415,00 ден

Предо 60 пелени за бебиња помеѓу 7 и 18 килограми

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA34926

Опис

Предо 60 пелени за бебиња помеѓу 7 и 18 килограми

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Predo Бебешки пелени бр.4 (7-18кг) 60 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *