Predo Бебешки пелени бр.5 (11-25кг) 48 парчиња

415,00 ден

Предо 48 пелени за бебиња помеѓу 11 и 25 килограми

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA34927

Опис

Предо 48 пелени за бебиња помеѓу 11 и 25 килограми

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Predo Бебешки пелени бр.5 (11-25кг) 48 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *