Попуст!
-4%

Президент Топено сирење 140гр

140 g
66,00 ден 69,00 ден

President Топено сирење (зденка) 8 парчиња

Нема на залиха

Опис

President Топено сирење (зденка) 8 парчиња

Дополнителни информации

Тежина 140 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Президент Топено сирење 140гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *