Президент Топено сирење 400гр

400 g
179,00 ден

President Топено сирење (зденка) 24 парчиња

Има на залиха

Опис

President Топено сирење (зденка) 24 парчиња

Дополнителни информации

Тежина 400 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Президент Топено сирење 400гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *