Пронто Средство за ламинат 750мл

215,00 ден

Pronto За Ламинат

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA34060

Опис

Опис: Течност за чистење на ламинат. Чисти, освежува, ја отстранува прашината. Дизајниран за користење на сите видови на ламинат.
Земја: Италија
Услови на чување: Да се чува вон дофат на деца.
Предупредувања: Предизвикува сериозно оштетување на очите. Ако ви треба совет од лекар, покажувете ја етикетата. Да се чува вон дофат на деца. Пред употреба да се прочита упатството. Во случај на контакт со очите, измијте темелно и побарајте медицински совет.
Краен рок употреба: неограничен
Состојки: 5-хлоро-2-метил-2H-isothiazoi-3-он, 2-метил-2H-isothiazolin-3-он, помалку од 5% сапун, не-јонски сурфактанти, мирис, лимонен, гераниол, dimethylol гликол, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone
Декларацијата за алергени: Може да предизвика алергиска реакција.
Производител: SC Johnson Италија, M.M. Бурк 3, 2002 Arese, Италија

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пронто Средство за ламинат 750мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *