Prozis Peanut Butter Smooth Путер од кикирики богат со протеин 1кг

1 kg
650,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: FES92315-1

Опис

Состав: 100% кикирики.

Дополнителни информации

Тежина 1000 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.