Перутнина Птуј Екстра пилешка 500гр

500 g
119,00 ден

Perutnina Ptuj зачинет пилешки колбас направен од пилешко месо. Колбасот е веќе варен.

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA10921

Опис

Perutnina Ptuj зачинет пилешки колбас направен од пилешко месо. Колбасот е веќе варен.

Дополнителни информации

Тежина 500 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Перутнина Птуј Екстра пилешка 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *