Перутнина Птуј Екстра пилешка 500гр

500 g
119,00 ден

Perutnina Ptuj зачинет пилешки колбас направен од пилешко месо. Колбасот е веќе варен.

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA10921

Опис

Perutnina Ptuj зачинет пилешки колбас направен од пилешко месо. Колбасот е веќе варен.

Дополнителни информации

Тежина 500 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Перутнина Птуј Екстра пилешка 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *