Перутнина Птуј Extra Big виршли 250гр

250 g
66,00 ден

Perutnina Ptuj Extra Big пилешки виршли

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA29738

Опис

Perutnina Ptuj Extra Big пилешки виршли

Дополнителни информации

Тежина 250 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Перутнина Птуј Extra Big виршли 250гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *