Перутнина Птуј Копани кратки 800гр (Замрзнато)

800 g
199,00 ден

Perutnina Ptuj Пилешки копан

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA32306

Опис

Пилешките копани се долниот дел од пилешките нозе. Совршени за оние кои претпочитаат помалку масни делови месо. Зачинете и згответе.

Дополнителни информации

Тежина 800 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Перутнина Птуј Копани кратки 800гр (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *