Перутнина Птуј Пиле 1,1кг (Замрзнато)

1 kg
259,00 ден

Замрзнато пиле од Перутнина Птуј

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA00786

Опис

ПП Пилето е многу популарно пиле, одговара за сечиј вкус и за секој ден. Тоа е помало и затоа се приготвува побрзо.

Дополнителни информации

Тежина 1000 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Перутнина Птуј Пиле 1,1кг (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *